Kontakt

Aktualności

Targi dziecięce Kraków ŁAŁ09.12.2015

Świąteczna edycja targów mody i akcesoriów dziecięcych Kraków ŁAŁ tuż, tuż. Zapraszamy w najbliższą sobotę do Forum Przestrzenie. Do zobaczenia!
Targi dziecięce Kraków ŁAŁ
Kraków ŁAŁ

Kraków ŁAŁ24.09.2015

Zapraszamy na kolejną edycję targów mody, akcesoriów i zabawek dziecięcych "Kraków ŁAŁ". Już w najbliższą sobotę w FORUM Przestrzenie w godzinach 11:00 - 18:00. Do zobaczenia!

Letnia wyprzedaż w e-sklepie23.07.2015

Promocja -20% na całą kolekcję wiosna/lato trwa! Zapraszamy na zakupy do naszego e-sklepu!
Letnia wyprzedaż w e-sklepie
Piszą o nas

Piszą o nas07.07.2015

Dobry dizajn może być "przyziemny", czyli rzecz o projektowaniu skarpetek. Innowacyjny start, nr 03/2015.

Dizajn-Biznes-Kraków21.05.2015

Już 22 i 23 maja zapraszamy na targi Dizajn-Biznes-Kraków 2015, które odbędą się w hali widowiskowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Będziecie mogli nie tylko zobaczyć, dotknąć i kupić nasze skarpetki, ale także sprawdzić, skąd czerpiemy inspiracje tworząc nasze kolekcje. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w piątek od 12:00 do 19:00 oraz w sobotę od 10:00 do 17:00. Do zobaczenia!
Dizajn-Biznes-Kraków
Wspieramy młode talenty

Wspieramy młode talenty15.05.2015

Jest nam bardzo miło, że znaleźliśmy się w gronie tych, którzy wsparli i docenili talent, zaangażowanie i zapał uczestników 2-go Przeglądu Artystycznego Przedszkoli Kraków-Południe. Wszystkim przedszkolakom gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń!

Sklep internetowy06.03.2015

Z przyjemnością informujemy, że już 16 marca 2015 roku rozpoczynamy działalność naszego sklepu internetowego! Szeroka gama produktów pod szyldem naszych nowych kolekcji dostępna będzie w sprzedaży online. Najwyższa jakość połączona z oryginalnymi pomysłami - to nasze podstawowe założenia. Zapraszamy do zakupów - tych małych i dużych. Krebo zmienia się dla was!
Sklep internetowy
Samoloty

Samoloty16.08.2013

Wysoko ponad światem „Aut” nadlatują „Samoloty”, pełen akcji film animowany o Dustym – mierzącym wysoko i zdeterminowanym samolocie rolniczym, który marzy o wzięciu udziału w największym w historii wyścigu powietrznym. Na jego drodze stoi jednak kilka nie tak małych przeszkód – Dusty nie jest samolotem sportowym i ma też niestety lęk wysokości. Dzięki wsparciu swoich przyjaciół Dusty dokonuje rzeczy, o jakich wcześniej mógł jedynie pomarzyć, tym samym udowadniając, że odwaga i determinacja prowadzi na najbardziej odlegle szczyty. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zakupu nowej kolekcji skarpet i rajstop z postaciami z filmu „Samoloty”

Uniwersytet Potworny13.07.2013

Jeden z najbardziej lubianych filmów wytwórni Disney/Pixar – „Potwory i Spółka” – powraca w tym roku na duży ekran, tym razem jako „Uniwersytet Potworny”. Nagrodzony Oskarem klasyk opowiada historię Jamesa P. Sullivana i Make`a Wazowskiego, dwóch najlepszych przyjaciół, którzy pracują w największej fabryce strachu. Są nierozłączną parą, jednak nie zawsze tak było. W czasie gdy obaj uczyli się potwornego fachu na uniwersytecie, raczej trudno było nazwać ich przyjaciółmi. Tak naprawdę od momentu, gdy się spotkali, nie mogli siebie znieść. „Uniwersytet Potworny” to film o młodzieńczych latach tych dwóch sympatycznych potworów, którzy po wielu latach, złośliwości i psikusach stają się najlepszymi przyjaciółmi. Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zakupu nowej kolekcji skarpet i rajstop z postaciami z filmu „Uniwersytet Potworny”
Uniwersytet Potworny